פוליטי רינה משרד עורכי דין
חותם אמינות
חותם אמינות

הצלחות המשרד של עו"ד רינה פוליטי

בדף זה ניתן למצוא חדשות בהלכות ובפסיקות, וכמו כן הצלחות משמעותיות שהשיג רינה פוליטי – משרד עורכי דין וגישור ללקוחותיו.

התנגדות לצוואה

בשל התנגדות לצוואה שהוגשה על ידי משרדנו בית המשפט קבע כי לאדם שנושל מירושה קיימות זכויות בשל חלקו בירושת בת זוגו של המנוח – המוריש.

לא ניתן לעכב יציאת קטינים מהארץ בשל ניסיון לרפד דרך להישגים משפטיים

מן המפורסמות הוא כי ניתן לעכב יציאתם של קטינים מן הארץ עד הגיעם לגיל 18 ויציאתם כרוכה בערובה להבטחת שובם. לא כך פסק בית המשפט בערעור שהוגש ואשר אשה אותה ייצג משרדנו התנגדה לעיכוב יציאתם של הקטינים ככל שמדובר בניסיון אב לרפד את דרכו להישגים משפטיים אחרים.

בית המשפט קבע כי לא ניתן לעכב יציאת קטינים מן הארץ עקב גחמה של האב ותוך ניסיון להשתמש בקטינים ככלי ניגוח כנגד האם.

אחריות הורית (משמורת משותפת בעבר)

אם אינה יכולה לעשות ככל העולה על רוחה ולעזוב למקום מרוחק למרות הסכם שקיבל תוקף של פסק דין לעניין המשמורת המשותפת.
בעקבות תביעה שהוגשה על ידינו סוכל ניסיונה של אם לקביעת עובדה מוגמרת באשר למקום מגוריה ובית המשפט אישר משמורת משותפת למרות המרחק.

בית המשפט לענייני משפחה נתן צו שבו האם אינה רשאית לרשום את הילדים לבית ספר אחר ואף אינה רשאית להעבירם למקום מגורים מרוחק.

הפחתת מזונות

בעל שיוצג על ידי משרדנו זכה בהפחתת מזונות לכדי 50% ממה ששילם ערב הגשת תביעתו.

הטרדה מאיימת

בית המשפט נתן צו לפי חוק למניעת הטרדה מאיימת לתקופה של שנתיים – תקופת המקסימום הקבועה בחוק.

משרדנו ייצג את האישה אשר ביקשה להוציא צו בהתאם לחוק הקובע מקסימום של 6 חודשים ובמקרים מיוחדים יוכל בית המשפט לחזור ולהאריך את המועד לתקופה שלא תעלה על שנה ולאחר מכן שוב לחזור ולהאריך שלא תעלה בסך הכל על שנתיים.

משרדנו ייצג את האישה אשר ביקשה להוציא את הצו.

אישה זכתה בכתובה למרות שעזבה את הבית בעטיו של בעלה

למרות שאישה עזבה את בית בעלה ולמרות שמשמורת על ילדיה עברה לידי אביהם בשל מצבה הכלכלי, זכתה בכתובתה בבית הדין הרבני האזורי בחיפה. הבעל ערער על החלטה זו לבית הדין הרבני הגדול וגם שם קבע בית הדין בהתאם לטענות עו"ד רינה פוליטי כי לא ניתן להוכיח מרידת אישה לאחר תקופה של שנים והסתמך על החלטת בית הדין אשר חי את התיק וקבע כי גם כאשר אישה עוזבת את בית בעלה בעטיו של בעלה, עדיין הבעל חייב בכתובתה.

הישגים נוספים של המשרד בפסקי דין:

בית הדין הארצי לעבודה הכיר בידועה בציבור כאלמנת פנסיונר למרות שחברת הביטוח סירבה לשלם את הפנסיה בשל פירוד שאירע חודשיים לפני פטירתו של המנוח.
עו"ד פוליטי, הצליחה להפוך את החלטת בית הדין האזורי לעבודה בחיפה ונקבע כי האישה תוכר כאלמנת פנסיונר בבית הדין הארצי לעבודה בירושלים.

נשללה כתובתה של אישה, בין היתר על בסיס חוות דעת מומחה ועובדים סוציאליים שאבחנו את האשה כמנכרת וכתאוות בצע,
בית הדין הרבני האזורי קיבל את טענות האיש שמיוצג על ידי משרדנו וקבע כי האשה אינה זכאית לכתובתה.

בית המשפט המחוזי קיבל ערעור שהוגש על ידי משרדנו וביטל סנקציות שנפסקו כנגד אם בלא שנשמעה.

בית המשפט לענייני משפחה באזור המרכז קיבל טענות אב המיוצג על ידי משרדנו והעביר את משמורת הקטין אליו בשל מעשים לא ראויים של האם ואשר הוכחו תוך זמן קצר בהליך יישוב סכסוך.

איש המיוצג על ידי משרדנו השיג השג במסגרתו נשללה כתובתה של אשתו ואף שלל ממנה דמי הסתגלות לאחר שמשרדנו הוכיח כי ניתק הקשר בין דמי ההסתגלות לבין עברם המשותף של הצדדים.
האישה עתרה לביתה דין הרבני הגדול שאף הוא קיבל את עמדת משרדנו. בבג"צ שהוגש על ידי האישה קבע בית המשפט העליון כי בית הדין הרבני הן בערכאה למטה והן בערכאה למעלה לא חרג מסמכותו.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

אין קבלת קהל – יש לתאם איתנו פגישה במקום מונגש

× וואטסאפ