גירושין בשיתוף פעולה - גירושין בהסכמה

 

COLLABORATIVE DIVORCE - Life is short - get a divorce

 
גירושין בשיתוף פעולה הינו הליך שנעשה - בהסכמת הצדדים – ללא בית משפט. זוהי למעשה דרך מצוינת ליישב סכסוכים בין צדדים אל מחוץ לערכאות המשפטיות – אם בבית המשפט לענייני משפחה ואם בבית הדין הרבני – ופתרון המחלוקות נעשה בהידברות ובשיתוף פעולה עם צוות מקצועי.
 
 

סיוע בצוות מקצועי לתהליך של גירושין בשיתוף פעולה

 
סיוע בצוות מקצועי מביא לידי כך שהפתרון יהיה יעיל, זול והכי חשוב יגרום למזעור הנזקים למשפחה כולה ובפרט לילדים לטווח הרחוק.

הבסיס להצלחת ההליך של גירושין בשיתוף פעולה הינו יצירת אמון לרבות אמון בין עורכי הדין המייצגים את האינטרסים – כל עורך דין של הצד שלו וכאשר שמים את הצדדים במרכז ההליך כאשר הם מלווים בצוות שהוכשר בשיטה ואשר מסייע לשני בני הזוג, הצוות כולל עורכי דין המייצגים בהליך, אנשי טיפול, יועצים פיננסיים, יועצים לפי תחומי המחלוקת – וכל אלה עובדים כצוות אשר אמור ליתן את התמיכה לצרכי המשפחה על מנת לעשות את הבחירות הנכונות לשיפור המצב הכלכלי, הרגש והמשפטי של כל אחד במשפחה בהרכבה החדש.

 
לפרטים נוספים אדות השיטה צרו קשר עם עו''ד רינה פוליטי - 0723291407
 
 

גירושין בהסכמה של שני הצדדים

 
היופי שבגירושין בהסכמה היא שהצדדים לוקחים את החלק העיקרי בהליך ועורכי הדין נותנים את מפת הדרכים לעבור את המסע כאשר גם התוצאה תהיה בידי הלקוח..

תפקידם של עורכי הדין, בין היתר, ליתן את הידע באשר לדין להביא את הצדדים למודעת רגשית והבנה כלכלית בעזרת היועצים ובכל אלה יוכלו הלקוחות להיעזר כדי לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבורם
סוף דבר, מדובר בשיטה ייחודית וחדשנית שבמרכזה עומדת המשפחה כולה שכן הצדדים – ההורים – מתגרשים אבל המשפחה לעולם לא מתגרשת. ועל כן, יש לראות את טובת המשפחה כולה כאשר מקבלים החלטות אשר כאשר הן מתקבלות בשיתוף פעולה הן ייושמו בדרך של הבנה ומזעור המחלוקות שבין הצדדים.

 
גירושין בשיתוף פעולה
 

למי השיטה מתאימה?

 
השיטה מתאימה לכל אלה אשר שמים את צורכי המשפחה מעל לצורכיהם שלהם, לרבות צורכי הילדים, ולאלה אשר מבינים את המשמעות של חיסכון בעלויות כספיות והבנה של חשיבות הקשר גם לאחר הגירושין.