פוליטי רינה משרד עורכי דין
חותם אמינות
חותם אמינות

אודות עו"ד רינה פוליטי

את רינה פוליטי – משרד עורכי דין וגישור הקימה עו"ד רינה פוליטי – מגשרת וחברה בוועדה לענייני משפחה בלשכת עורכי הדין במחוז חיפה. היא מתמחה בדיני משפחה ועוסקת בין היתר בתיקי גירושין, אחזקת ילדים ואחריות הורית (משמורת בעבר), אלימות במשפחה, הסכמי ממון ועוד.

עו"ד רינה פוליטי, בעלת המשרד, פועלת להשיג בכל תיק, גדול וקטן, מקסימום תוצאות במינימום זמן – במטרה לסיים כל הליך בצורה הטובה ביותר עבור כל הצדדים. יושר, הגינות וטובת הילדים הם כנר לרגליה. כמו כן, היא מעניקה לכל לקוחות המשרד טיפול יסודי ומקצועי ושיתוף פעולה מלא, וזמינה עבורם 24 שעות ביממה.

עו"ד פוליטי דוגלת בגירושין בשיתוף פעולה (Collaborative Divorce) ועברה הכשרה מסודרת בתחום זה. המטרה היא להתגרש בדרכי נועם ובכבוד הדדי, כי בכל זאת מדובר באדם שיקר ללבכם, יש לכם איתו היסטוריה משותפת, ולעתים גם ילדים משותפים. גירושין בהסכמה היא הדרך לאפשר לכל אחד לפתוח דף חדש מבלי שילוו אותו תחושת כעס, רצון לנקמה, דיכאון או תחושות שליליות אחרות ומבלי שילדיו יפגעו בתהליך הפרידה.

לפני הכול: טובת הילדים

עו"ד פוליטי מאמינה שבכל הקשור לדיני משפחה, הילדים הם החלק החשוב ביותר במשוואה ויש לדאוג תמיד לטובתם ולרווחתם – הרבה מעבר לאלה של ההורים. מסיבה זו, היא עברה הכשרה בשיטה הייחודית Collaborative Divorce (גירושין בשיתוף פעולה). על-פי שיטה זו, פרידה בין בני זוג יש לבצע תוך ראיית המשפחה כולה, ולא רק של הזוג עצמו. שיטת עבודה זו הפכה למוכרת ביותר בארץ בשנים האחרונות, ועו"ד פוליטי אימצה אותה לחיקה.

השירות ללקוח

עו"ד פוליטי פיתחה אסטרטגיה לפיה יש להשיג את מרב התוצאות במינימום זמן. באמצעות אופן פעולה הגון וישר, היא יוצרת הליך משפטי מהיר ויעיל, החוסך שנים של מאבק בין הצדדים. בנוסף, הטיפול בתיק נעשה בשיתוף פעולה עם הלקוח ובאופן פרטני ויסודי, עד לרזולוציות הקטנות ביותר. היא מקפידה לתאם ציפיות עם הלקוח, ולא להשלות אותו באשר לסיכויי ההצלחה של המשפט.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

אין קבלת קהל – יש לתאם איתנו פגישה במקום מונגש

× וואטסאפ