פוליטי רינה משרד עורכי דין
חותם אמינות D&B – Dun and Bradstreet

דיני משפחה | עורך דין לענייני משפחה בחיפה

מעבר מידע מהיר

תחום דיני המשפחה הוא תחום מורכב, אם לא המורכב ביותר בעולם המשפט, מסיבה אחת פשוטה: הוא עוסק בחייהם האישיים של בני משפחה. הורים, ילדים ומה שביניהם. הנפשות הפועלות מגיעות תמיד עם משקעים מהעבר, הרבה מאוד אמוציות ויחסים בינאישיים לא פשוטים – וזאת בשונה ממערכות יחסים בתחומים משפטיים אחרים כמו אלו של עובד ומעסיק, רוכש דירה וקבלן, שכנים וכדומה. עם המטענים הללו נאלצים בני המשפחה לצאת לקרבות משפטיים במקרים אחדים, או להגיע לפתרון בהסכמה במקרים אחרים.

תחת מטריית "דיני המשפחה" ניתן למצוא:

  • גירושין – ניהול מלא של הליך הפרידה מבחינה משפטית וניסוח הסכמי גירושין
  • סכסוכים במשפחה – מציאת פתרון לסכסוך בדרכי גישור או באמצעות תביעה משפטית
  • אלימות במשפחה – ייצוג הורים / ילדים שנפגעו מאלימות מילולית או פיזית בבית
  • ניכור הורי – ייצוג הורים שסובלים מהתנכרות של ילדיהם עקב הסתה של ההורה השני
  • אחריות הורית (משמורת ילדים בעבר) – גיבוש החלטה לגבי אופן החזקת הילדים עקב פרידת ההורים
  • מזונות אישה וילדים – טיפול במקרים של הפחתת מזונות, עיכוב יציאה מן הארץ בגין חוב מזונות ועוד
  • הסכמי ממון – ניסוח ועריכה של הסכמי ממון בין בני זוג בנישואין או ללא נישואין
  • ייצוג בבתי המשפט – בין שמדובר בבית דין רבני ובין שמדובר בבית משפט לענייני משפחה
  • צוואות – ניסוח ועריכה של צוואה לבקשת הלקוח תוך שמירה על האינטרסים שלו
  • ירושות – טיפול מלא במימוש ירושה לאחר פטירת המוריש

הנכם מוזמנים להתקשר לייעוץ בקל הקשור לדיני משפחה 073-7818760

הגישור ככלי להצלת המשפחה

בגלל מורכבותו של התחום, עדיף תמיד להימנע מתביעות משפטיות קשות. שם, בתוך בית המשפט, המשפחה נקרעת לגזרים כשחילופי ההאשמות מגיעים לשיאים חדשים ופרטים אינטימיים נחשפים לאוזני כל. לכן כדאי ורצוי לבחור באלטרנטיבה שהוכיחה את עצמה באינספור מקרים מתחום דיני המשפחה: גישור משפחתי.

במסגרת הליך הגישור, בני המשפחה שנמצאים במוקד הסכסוך יושבים זה לצד זה ומשוחחים. מנסים לאחות את הקרעים בשיתוף פעולה ועם כוונה הדדית למצוא פתרון. השאיפה היא לצאת משולחן הדיונים עם הסכם שמקובל על הצדדים ומספק מענה אמיתי לטווח ארוך. כל זאת בליווי צמוד של מגשר מוסמך, מיומן ואובייקטיבי, שתפקידו לתת את המענה עבור שני צדי המתרס בצורה שווה.

טובת הילדים מעל לכל

עקרון ייחודי לתחום דיני המשפחה הוא העיקרון הבא: טובת הילדים חשובה יותר מכל דבר אחד. מחובתם של עורכי הדין ומערכת המשפט להגן על אלה שלא יכולים להגן על עצמם, ושלמעשה נקלעו לסיטואציה הקשה על לא עוול בכפם. לכן בכל פסק דין שמתקבל, בוחנים היטב האם טובת הילדים נשמרת מכל משמר.

משפחה לא בוחרים – עורך דין לענייני משפחה כן

גם בתחום דיני המשפחה, כמו בכל תחום משפטי אחר, לבחירת עורך הדין המייצג יש משקל רב. בגלל שמדובר כאן במקרים הרי גורל, שמשפיעים בצורה מעמיקה על עתידה של המשפחה, אין מקום לטעויות. רינה פוליטי – משרד עורכי דין וגישור מלווה תיקים רבים מעולם דיני המשפחה במטרה הציל עד כמה שניתן את המשפחה המפורקת.

בעלת המשרד, עו"ד רינה פוליטי, עושה כל שביכולתה על מנת לקבל מקסימום תוצאות במינימום זמן בכל תיק שמגיעה לשולחנה. שאיפתה היא לסיים את ההליך, בין שהליך משפטי ובין שהליך גישור, בצורה האחראית, היעילה והמהירה ביותר. כל זאת מבלי לשכוח שמדובר בדיני נפשות, ולכן עליה לגלות רגישות בכל צעד ושעל ולספק ללקוחותיה את התמיכה הרגשית והאוזן הקשבת שלהן הם זקוקים. עוה"ד פוליטי זמינה עבור הלקוחות 24 שעות ביממה ומלווה אותם משיחת הייעוץ הראשונה ועד לסיום ההליכים על הצד הטוב ביותר.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

אין קבלת קהל – יש לתאם איתנו פגישה במקום מונגש

× וואטסאפ